واکنش نعمت‌زاده به پروانه معدن متعلق به همسر یکی از افراد با نفوذ

 وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پروانه معدنی که به نام همسر یکی از افراد با نفوذ صادر شده بود در مراجع قضایی به منظور لغو آن قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ماین نیوز، محمدرضا نعمت زاده امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دولت با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی یکی از خبرگزاری‌ها درباره پروانه معدنی که به نام همسر یکی از افراد با نفوذ صادر شده است اظهار کرد: این قضیه مربوط به سال ۱۳۸۱ می‌شود رسانه‌ها باید اطلاعات درست را به مردم منتقل کنند بنده و آقای سرقینی معاونت امور معدنی وزارت صنعت جلوی این کار را گرفتیم و چند بار نیز کار به دادگاه کشیده است.

وی با بیان این‌که این تخلف مربوط به امروز نبوده و متعلق به گذشته است گفت: برخی رسانه‌ها به گونه‌ای اطلاع رسانی می کنند که اگر کسی در مناطق روستایی یا دور افتاده این اخبار را بخوانند با خود می گویند ما به کسانی رای دادیم که امروز چنین کارهایی می‌کنند.

وی اظهار کرد: پروانه معدنی که به نام همسر این فرد با نفوذ صادر شده بود در مراجع قضایی در حال بررسی به منظور لغو آن بوده و این فرد با جنجال سازی علیه آقای سرقینی شکایت کرده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این‌که ما تلاش کردیم مسیر شکایت را عوض کنیم، عنوان کرد: در حال حاضر ایمیدرو از این فرد شکایت کرده است و این فرد همچنان در تلاش است تا پروانه خود را حفظ کند.

Print Friendly, PDF & Email

این مطلب دارد بدون نظر